Wynajem samochodów

- samochody dostawcze, busy, chłodnie i wiele więcej

Wynajem specjalistyczny

Dysponujemy flotą samochodów do Państwa dyspozycji niezależnie od potrzeb i przeznaczenia. Posiadamy bogato wyposażone busy 9-osobowe, samochody dostawcze, pojazdy nauki jazdy i inne.

Wynajem aut specjalistycznych

Oferujemy Państwu samochody o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu tak aby sprostać wymaganiom codziennej pracy. Każdy pojazd podstawiamy zatankowany i przygotowany do działania. Wśród naszej floty znajdują się następujące samochody:

Izotermy:

Posiadamy w pełni przystosowane samochody chłodnie (izotermy) do transportu artykułów wymagających specjalnych warunków przechowywania:

Fiat Ducato - chłodnia Renault Master - chłodnia Fiat Fiorino - chłodnia

Busy:

W naszej ofercie odnajdą Państwo samochody typu ‘bus’ do transportu większej ilości osób. Każdy samochód posiada klimatyzację, komfortowe wnętrze oraz pakiet assistance na terenie całego kraju. Nasze pojazdy zapewnią maksymalny komfort w długiej podróży przy możliwie najwyższej redukcji kosztów dojazdu:

Opel Vivaro - 9 osobowy Renault Master Mercedes Viano - 8 osobowy

Nauka jazdy:

Jako nieliczni dysponujemy samochodami w pełni przygotowanymi do użytkowania przez ośrodki szkolenia kierowców. Pojazdy są identyczne jak na egzaminie państwowym w województwie Śląskim, wszystkie posiadają niezbędne wyposażenie aby bez przeszkód szkolić kursantów:

Toyota Yaris - w pełni przystosowana do nauki jazdy

Lawety:

Posiadamy szereg samochodów wśród których można odnaleźć w pełni przystosowane do transportu lawety. Oferujemy samochody o ładowności do 3,5tony jak i powyżej. Udostępniamy lawety wraz z pełnym, niezbędnym wyposażeniem, pasami do transportu oraz pełnym ubezpieczeniem 

 
Renault master - zabudowa typu laweta do transportu pojazdów <3,5 tony
 
Fiat Ducato - zabudowa typu laweta do transportu pojazdów <3,5 tony

+48 501 224 296

biuro@samochod-zastepczy.pl

Jaworzno, Kniewskiego 4