Bezpłatny samochód z OC

Miałeś kolizję? Twój samochód został uszkodzony?

Bezpłatny samochód z OC

 

Miałeś kolizję? Twój samochód został uszkodzony?
Należy Ci się darmowy samochód zastępczy na czas likwidacji szkody!

Samochód zastępczy należy się każdej poszkodowanej osobie, której pojazd został uszkodzony w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia.
Samochód zastępczy podstawiamy na miejsce zamieszkania, do warsztatu, na miejsce kolizji czy w inne dogodne dla Państwa miejsce. Gwarantujemy spokój – to po naszej stronie pozostaje odpowiedzialność dopełnienia wszelkich formalności wobec towarzystwa ubezpieczeń. Cały koszt wynajmu pokrywany jest z ubezpieczenia OC sprawcy, najemca nie ponosi więc żadnych kosztów- rozliczamy się całkowicie bezgotówkowo z towarzystwem ubezpieczeń sprawcy.
Samochody użyczamy osobom prywatnym, firmom i instytucjom na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego. W ofercie posiadamy nowe, zadbane i komfortowe samochody każdej klasy i przeznaczenia. Do dyspozycji mamy samochody osobowe, dostawcze, busy, izotermy, auta luksusowe i nietypowe (do wglądu w dziale 'flota' ).

 

  

 

 

Kiedy?
Samochód zastępczy możemy wydać natychmiast (nawet na miejscu kolizji!) gdy:
a) samochód poszkodowanego nie nadaje się do dalszej jazdy
(uszkodzona lampa, szyba lub inne części uniemożliwiające dalszą jazdę czy też zabrany dowód rejestracyjny). 

b) gdy samochód poszkodowanego jest 'jezdny' (istnieje możliwość bezpiecznego poruszania się nim) wtedy samochód zastępczy przysługuje od momentu oddania auta do warsztatu, na czas naprawy wynikający z kosztorysu. 

Jaki samochód?
Samochody zastępcze, którymi dysponujemy to nowe modele popularnych marek. Każdy poszkodowany ma prawo do otrzymania samochodu podobnej klasy/wielkości co uszkodzony.

Koszt?
Poszkodowane osoby korzystające z naszych usług nie ponoszą ŻADNYCH kosztów.

Formalności?
Pracownicy firmy Auto-Banasik dopilnują wszystkiego w temacie samochodu zastępczego. Zajmujemy się kompleksowo korespondencją z towarzystwem ubezpieczeń/warsztatem, by cały wynajem przebiegł bezproblemowo. Gdy wynajem dobiegnie końca każda osoba korzystająca z naszych usług zostaje poinformowana z wyprzedzeniem o dacie zwrotu pojazdu (w dogodnym miejscu).

Czas wynajmu?
Samochód zastępczy możemy udostępnić na czas likwidacji szkody. Jest to czas, który można podzielić na dwa typy ze względu na rodzaj szkody:
a) szkoda całkowita - samochód należy się aż do momentu wypłaty odszkodowania za uszkodzony samochód na konto, pod warunkiem, że cały ten proces nie przekroczy 31dni (po tym terminie musimy zabrać samochód)
b) szkoda częściowa - samochód zastępczy użyczamy na technologiczny czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Oznacza to, że pojazdem zastępczym można jeździć przez czas, który towarzystwo ubezpieczeń uwzględniło w przygotowanym przez siebie kosztorysie, tzw. technologiczny czas naprawy. Ten czas wyliczamy indywidualnie dla każdej szkody i podajemy możliwie najszybciej.

Ponadto pomagamy w całym procesie likwidacji szkody. Udzielamy bezpłatnych porad co należy zrobić w danej sytuacji, jak uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie i jakie są prawa osoby poszkodowanej.

+48 501 224 296

biuro@samochod-zastepczy.pl

Jaworzno, Kniewskiego 4